KURZY VARENIA

Milujete exotiku na tanieri ?

Si  dobrodružný cestovateľ, alebo vychytený gurmán, či zvedavá kuchárka,  alebo mamička ktorá túži navariť niečo nové a zdravé  ?

Možno ani jedno, možno si absolútny kuchársky antitalent a túžiš variť ako BOH.  Jedno je však isté všetci , ktorí cítite, že sa túžite navariť exotiku na tanieri ste vítaní na našich kurzoch SRÍLANSKEJ KUCHYNE.

ČO varíme a PREČO  ? Varíme nádherné farebné , božsky chutné, a hlavne zdravé jedla. A prečo vlastne vznikol náš kurz ? Nakoľko sme sa v našom centre nemohli už pozerať na to, ako Ruwan má talent od Boha vytvárať skvelé jedlá. Bol by hriech vás to nenaučiť. Tak to je ak robíme čo milujeme.

Tak prídite k nám. Naučíte sa variť niekoľko druhov jedál, spoznáte zvyky a vône Srílanky, a okrem toho sa spolu úžasne zabavíme. Tiež spoznáte ako s koreninami, čo nás lieči a čo vyživuje v ajurvéde Skrátka veľa informácií, a veľa skvelých gulinárskych zážitkov vás čaká.

Aktuálny termín kurzu:

Momentálne nedostupné

CENA:

  • 55 euro / 1 osoba

Čas  4 Až 5 hodín ( nechávame naše varenie a chuť plynúť časom, bez stresu a tlaku na výkon , hlavne aby nám bolo spolu krásne, a naučili sa prečo sme prišli )

Kontakt