Ajurvédske pobyty

Túžite ísť na SRÍ LANKU za pár minút autom ?

Ťukáte si na čelo, že nemožné ?

Stačí dať do google maps SMOLENICKÝ ZÁMOK a ste u nás. Váš pobyt môže začať.
Naša vízia je jasná : Vylieč svoje telo, zrelaxuj svoju myseľ a naber energiu pre svoju dušu.

Je to pár rokov dozadu, , čo sme sa rozhodli s mojim srílanským mužom, vytvoriť ajurvédske centrum na Slovensku. Vybrali sme si Smolenický zámok. Pre jeho krásu, úžasnú polohu a dokonalú energiu. Zamenili sme divokú džungľu za silu našich malokarpatských hôr a spojili ich s ajúrvédou. To sme vtedy ani netušili, ako sa svet zmení. Ako sa nebude dať cestovať a ľudia stále viac a viac začnú chápať, že o svoje telo, dušu i myseľ sa potrebujeme postarať.

Doprajte si pre seba EXOTIKU na tanieri, AJURVÉDU vo wellnesse i na masáži a MEDITAČNÉ techniky, ktoré vám uvoľnia myseľ. Doprajte si ZDRAVIE v dokonalom prostredí. S každým klientom pobyt konzultujeme a radi poradíme, čo presne je vhodné pre vaše liečenie či relax.

Víkend ako na Srí Lanke

Kam na víkend? Máš milión túžob. Láka ťa exotika, zbožňuješ zdravú stravu, chcel by ste sa túlať lesom, alebo len tak oddychovať pri masáži. Hľadáš inšpiráciu ? Poradíme ti.

Babinec

Ženy sú úžasné a výnimočné bytosti. Dokážu byť oddané celým svojim srdcom svojej rodine, svojim blízkym, svojej práci. Avšak sú chvíle kedy potrebujú byť oddané IBA SEBE.

Romantický útek

Nečakaný výlet do exotického kúska Srí lanky na Smolenickom zámku.

Ozdravný ajurvédsky pobyt

Cítite sa veľmi unavení alebo vám vaše telo neslúži ako by ste chceli? Cítite, že práve ajurvéda ako liečebný systém starý viac ako 3000 rokov a dokonca uznaný aj WHO by vám mohli pomôcť? Radi vás budeme sprevádzať vašou cestou zdravia.

Detoxikačný ajurvédsky pobyt

Cítite, že potrebujete zmenu? Nový začiatok? Poď svoje telo a myseľ očistiť od toxínov a nastav sa na nový životný štýl, cestu zdravia pomocou ajurvédy.

Harmonizačný ajurvédsky pobyt

Túžiš zažiť niečo výnimočné a zároveň si chceš upevniť zdravie? Si tu správne. Poďte s nami zažiť tradície Srí Lanky, úžasné ajurvédske terapie a vychutnávať gastronomické chute Ceylonu.