Ajurvédske pobyty

Túžite ísť na SRÍLANKU za pár minút autom ?

Ťukáte si na čelo, že nemožné ?

Stačí dať do google maps SMOLENICKÝ ZÁMOK a ste u nás, váš pobyt môže začať
Naša vízia je jasná : Vylieč svoje telo, zrelaxuj svoju myseľ, a naber energiu pre svoju dušu.

Je to pár rokov dozadu, , čo sme sa rozhodli s mojim Srílanským mužom, vytvoriť ajurvédske centrum na Slovensku. Vybrali sme si Smolenický zámok. Pre jeho krásu a úžasnú polohu a dokonalú energiu. Zamenili sme divokú džungľu, za silu našich Malokarpatských hôr a spojili s ajúrvédou. To sme vtedy ani netušili, ako sa svet zmení. Ako sa nebude dať cestovať, a ľudia stále viac a viac začnú chápať, že o svoje telo, dušu i myseľ sa potrebujeme postarať.

Doprajte si pre seba EXOTIKU na tanieri, AJURVÉDU vo wellnese i na masáži, a MEDITAČNÉ techniky ktorú vám uvoľnia myseľ. Doprajte si ZDRAVIE v dokonalom prostredí. S každým klientom pobyt konzultujeme a radi poradíme, čo presne je vhodné pre vaše liečenie či relax.

Víkendový relax

Kam na víkend? Máš milión túžob. Láka ťa exotika, zbožňuješ zdravú stravu, chcel by ste sa túlať lesom, alebo len tak oddychovať pri masáži. Hľadáš inšpiráciu ? Poradíme ti.

Babinec

Ženy sú úžasné a výnimočné bytosti. Dokážu byť oddané celým svojim srdcom svojej rodine, svojim blízkym, svojej práci. Avšak sú chvíle kedy potrebujú byť oddané IBA SEBE.

Romantický útek

Nečakaný výlet do exotického kúska Srí lanky na Smolenickom zámku.

Ozdravný ajurvédsky pobyt

Cítite sa veľmi unavení, alebo vaše telo vám neslúži ako by ste chceli? Vnímate, že práve ajurvéda ako liečebný systém starý viac ako 3000 rokov, a dokonca uznaný aj WHO.

Detoxikačný ajurvédsky pobyt

Text

Luxusný ajurvédsky pobyt

Text