Poznáš city ajurvedu ?

Hotel  Impiq je na skvelom mieste v centre mesta, a pritom v tichej uličke pri City Aréne.  Keď sme ako prví otvorili Srílanské ajurvédske centrum v Trnave, mysleli sme na našich klientov, ktorí milujú komfort a pohodlie mesta.  Sú však unavení po práci,  vyčerpaní po rokovaniach, či majú za sebou stresujúce obdobie. Majú jednu túžbu – načerpať novú energiu pre bežný život, a preto prichádzajú k nám. Ponúkame balzam duše i tela menom AJURVÉDA.

PREČO AJURVÉDSKE TERAPIE FUNGUJÚ ?

  • Ajurvédsky terapeuti zo Srílanky liečia technikami starými niekoľko tisícročí, predávaných z generácie na generáciu
  • Unás  používame úžasné liečivé oleje zo Srí Lanky ako aj z Indie, ktoré pomáhajú liečiť rôzne kožné choroby, zablokované miesta v tele, cukrovku, psychické problémy, nadváhu, lymfatický systém, vysoký krvný tlak atď.
  • Raz mesačne prichádza k nám medzinárodne uznávaný odborník a terapeut Pavol Hlôška, ktorý tepovou frekvenciou zisťuje, kde je vo vašom tele zdravotný problém. Navrhuje zmeny vášho životného štýlu i spôsobu stravovania, tak aby ste mohli vykročiť na cestu zdravia a vnútornej pohody
  • Kombinácia týchto olejov, skvelých ajurvédskych masáži, wellness procedúr nastoľuje klientovi STAV ROVNOVÁHY v tele

Naberáte u nás silu, zvyšujete imunitu, nadstavujete mentálnu pohodu.

Smolenický zámok

Smolenický zámok je nádherné miesto stvorené pre ajurvédu zo Srílanky. Podarilo sa nám spojiť fascinujúce prvky ako je luxus zámku, história z 19 storočia, príroda Malých Karpát a staroveký liečebný systém menom ajurvéda.

Viac…