Ajurvédske pobyty

Túžite ísť na SRÍLANKU za pár minút autom ?

Ťukáte si na čelo, že nemožné ?

Stačí dať do google maps SMOLENICKÝ ZÁMOK a ste u nás, váš pobyt môže začať
Naša vízia je jasná : Vylieč svoje telo, zrelaxuj svoju myseľ, a naber energiu pre svoju dušu.

Je to pár rokov dozadu, , čo sme sa rozhodli s mojim Srílanským mužom, vytvoriť ajurvédske centrum na Slovensku. Vybrali sme si Smolenický zámok. Pre jeho krásu a úžasnú polohu a dokonalú energiu. Zamenili sme divokú džungľu, za silu našich Malokarpatských hôr a spojili s ajúrvédou. To sme vtedy ani netušili, ako sa svet zmení. Ako sa nebude dať cestovať, a ľudia stále viac a viac začnú chápať, že o svoje telo, dušu i myseľ sa potrebujeme postarať.

Doprajte si pre seba EXOTIKU na tanieri, AJURVÉDU vo wellnese i na masáži, a MEDITAČNÉ techniky ktorú vám uvoľnia myseľ. Doprajte si ZDRAVIE v dokonalom prostredí. S každým klientom pobyt konzultujeme a radi poradíme, čo presne je vhodné pre vaše liečenie či relax.

Víkend ako na Srí Lanke

Túžite po relaxe, ale aj ďalekej exotike. Máte chuť na luxusnú masáž , ale aj  delikatesy pre labužníkov ? Radi by ste zažili prepych zámku, ale aj ďalekú Srílanku  ? Možno máte pocit, že na Slovensku také miesto neexistuje.

Potešíme vás ! Existuje . Pozývame vás do nášho sveta ajurvédy na Smolenickom zámku. Vytvorili sme malú Srí Lanku, iba pár minút od Bratislavy,  na  nádhernom mieste, kde ticho a pokoj okolitých hôr začína liečiť už pri vstupe k nám. Víkend ako stvorený na relax, nabijete vaše telá, a dovolíte si u nás  spomaliť, pochutíte si na exotických jedlách, aj dokonalých liečivých masážach.

Víkend ako na Srí Lanke

Wellness romantika

Možno ste romantické duše, alebo hľadáte niečo výnimočné pre vašu ženu. Túžite po niečom, kde si povie WAU. Miesto, ktoré dýcha krásnou históriou, kde budete mať súkromie.

Romantika na zámku

BABINCE pre ženy

Ženy sú úžasné a výnimočné bytosti. Dokážu byť oddané celým svojim srdcom svojej rodine, svojim blízkym, svojej práci. Avšak sú chvíle kedy potrebujú byť oddané IBA SEBE.

Babince pre ženy

Zážitkový pobyt pre firmy

Cítite, že chcete dať zamestnancom niečo iné ako klasický teambuilding ? Dnešná doba prináša výzvy, zamestnanci sú unavení psychicky aj fyzicky. Je čas na reštart mysle aj tela.

Zážitkový pobyt pre firmy

Týždeň ako na Srílank

Zatvoríte oči a tak veľmi túžite letieť do Srílanky. Cítite vône ich exotických jedál, vnímate farby ich kultúry, započúvate sa do zvukov liečivých mantier, a odpočívate pri skvelej ajurvédskej masáži.

Týždeň ako na Srílank

Ozdravný ajurvédsky pobyt

Cítite sa veľmi unavení, alebo vaše telo vám neslúži ako by ste chceli?  Vnímate, že práve ajurvéda ako liečebný systém starý viac ako 3000 rokov, a dokonca uznaný aj WHO.

Ozdravný ajurvédsky pobyt

MALÝ CEYLÓN V KARPATOCH

SMOLENICKÝ ZÁMOK

POZNÁŠ CITY AJURVEDU?

HOTEL IMPIQ TRNAVA