AYUBOWAN!
Krásny a dlhý život aj vám

Srílanka a India sú krajiny kde vznikla ajurvéda niekoľko tisícročí dozadu. Naše centrum čerpá znalosti a vedomosti z prastarých receptov, ktoré si predávajú generácie práve zo Srílanky.

A viete , čo nás stále fascinuje ?

Spôsob liečby. Nakoľko choroby nepotláča, ako naša klasická medicína, ale hľadá príčinu a zdroje chorôb. Ajurvédsky lekár zistí u klienta tepovou diagnostikou, s akým zložením dóše sa narodil. Každý z nás je výnimočný a preto kombinácia dóši môže byť rôzna. Poznáme tri dóše Vata – vietor, Pita – oheň a Kapha – sliz.

Kontaktujte nás

Vybuchujete ako sopka a chrlíte oheň?
Letíte ako vietor a nedokáže sa sústrediť ?
Nič sa vám nechce a túžite len spať ?

Všetko je výsledkom nerovnováhy ohňa, vetra, či slizu v tele. Nastáva to nesprávnym stravovaním, životným štýlom, či stresom. Najskôr sa prejavuje extrémnymi emóciami ako je napr. hnev pri zvýšenej pitte a neskôr prepukne do choroby.

Nadšencov ajurvédy je stále viac

Sme v úžase ako sa zvyšuje záujem našich klientov o ajurvédu, kedysi to bolo pár nadšencov, ktorí cestovali po svete, dnes sa stávajú našimi klientami aj dôchodcovia, či onkologický pacienti. Vidia , že vhodnou stravou, bylinkami, detoxikáciou organizmu, tradičnými masážami či terapiami sa dá dosiahnuť stav rovnováhy v tele. A o to ide.

Zažiť ajurvédu zo Srí Lanky,
znamená dotknúť sa sily prírody.

Na Srí Lanke v džungli, kde príroda je ešte stále chránená pred ľuďmi, rastie veľa druhov liečivých bylín. Vďaka ním majú ajurvédsky terapeuti pri svojej práci veľkých pomocníkov.

Ajurvéda vie, že na každú bolesť existuje bylinka, na každú nerovnováhu existuje správne jedlo a na každé liečenie existuje správna masáž či terapia.